Kontakt

Jeśli zainteresował Ciebie któryś z produktów, zapraszamy do kontaktu:
[email protected]
+48 502 264 517

Prezenty dla wojskowego, żołnierza, oficera

Na prezent dla żołnierza, podoficera, oficera, proponujemy spinki do mankietów w kształcie czapki garnizonówki. Produkt ten jest jedynym takim produktem na polskim rynku. Spinki do mankietów wykonane są z myślą o prezencie, którego nie można kupić w żadnym sklepie oraz galerii. Uzupełnieniem może być spinka do krawatu (tzw. krawatówka), którą mogą Państwo również obejrzeć na naszej stronie internetowej. Produkty, o kórych jest mowa, wykonuję z brązu posrebrzanego. Ewentualnie na indywidualne zamówienie mogę wykonać te przedmioty w srebrze. Produkty idealnie nadają się na prezent dla oficera, podoficera, wojskowego, żołnierza, a także dla członków grup rekonstrukcyjnych.

Wykonuję również współczesną broń białą:

  • Kordziki Wojsk Lądowych RP, kordziki Sił Powietrznych RP, oraz kordziki Marynarki Wojennej RP. Dokładne repliki kordzików obowiązujących od 2010 w Wojsku Polskim.
  • Szable wzór 76/90 według specyfikacji technologicznej opracowanej dla tego typu szabli.
  • Pałasze morskie wykonywane są według specyfikacji technologicznej, jak wyżej.

Jestem w stanie wykonać dokładną replikę szabli wojskowej obowiązującej w Wojski Polskim od roku 2010, dokładną replikę pałasza Marynarki Wojennej, oraz dokładne repliki kordzików trzech rodzajów Sił Zbrojnych.

Spinki do mankietów, spinki mankietowe

Spinki do mankietów są wykonywane ręcznie, jedyne w swoim rodzaju, przeznaczone dla ludzi związanych zawodowo z wojskiem, jak i również dla miłośników wojskowości współczesnej oraz historycznej. Szanowni Państwo, spinek do mankietów jest olbrzymia ilość, natomiast prezentowane spinki są przeznaczone na prezenty związane z różnymi uroczystościami, jak imieniny, awanse. Moje spinki są przeznaczone docelowo dla konkretnej grupy osób.

Zapytaj o produkt

Spinki do mankietów, spinki mankietowe

Wojskowe spinki do mankietów

Spinka do krawata

Oferujemy również spinki do krawatów, które nawiązują do wojskowej tradycji naszego Państwa (współcześnie i historycznie). Spinka do krawata jest zdobiona miniaturką szabli wzór 76/90 wraz z temblakiem. Spinka zabezpieczona jest łańcuszkiem. Wykonana może być z brązu posrebrzonego, na specjalne życzenie ze srebra.

Oferowana spinka krawatówka przeznaczona jest dla osób związanych z wojskiem (żołnierze, oficerowie, członkowie grup rekonstrukcyjnych). Może stanowić doskonałe połączenie wraz ze spinkami mankietowymi, które znajdują się również w naszej ofercie. Całość (spinka do krawata i spinki mankietowe) może stanowić komplet.

Pragniemy nadmienić, że spinki do mankietów wraz ze spinką krawatówką mogę zapakować w oryginalne etui wykonane również ręcznie. Kolor opakowania do uzgodnienia. Bardziej wyczerpujące informacje związane z produktami dla osób związanych z wojskiem udzielamy telefonicznie:
+48 502 264 517, lub poprzez poniższy formularz:

Zapytaj o produkt