Kontakt

Jeśli zainteresował Ciebie któryś z produktów, zapraszamy do kontaktu:
[email protected]
+48 502 264 517

Prezenty z elementami narodowymi

Stojak na pióro wykonany z czarnej laki

Stojak na pióro wykonany z czarnej lakiStojak do pióra wykonany z czarnej laki, łączony srebrem. Przedstawiony motyw jest fragmentem Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich. Wykonany metodą ręcznego grawerowania przez Pana Tomasza Gila.

Więcej…

Statuetka szklana z motywem narodowym

Statuetka szklana z motywem narodowymStatuetka szklana z motywem narodowym, wykonana ze szkła pryzmatowego. Bardzo stabilna i ciężka. Motywy zdobienowe do uzgodnienia. Ciekawie wygląda z logiem firmy. Może być również używana jako przycisk do dokumentów. Zdjęcie przedstawia przykład możliwości wykonania.

Więcej…

Stojak na pióro z motywem narodowym

Stojak na pióro z motywem narodowymStojak na pióro z motywem narodowym. Rycina przedstawiająca Zamek Królewski w Warszawie, wykonana metodą grawerowania ręcznego. Dowolne motywy zdobieniowe na życzenie. Materiały do uzgodnienia.

Więcej…

Wizytownik

WizytownikWizytownik. Przedstawiony motyw był zamówieniem indywidualnym. Możliwość aranżacji według pomysłów i wyobraźni zamawiającego. Prezent, który może stanowić miły akcent w trakcie spotkania. Szczegóły wykonania do omówienia.

Więcej…