Kontakt

Jeśli zainteresował Ciebie któryś z produktów, zapraszamy do kontaktu:
[email protected]
+48 502 264 517

Produkty Polskie Prezenty

Prezentujemy Państwu przedmioty użytkowe na każdą okazję i dla każdej Osoby, którą chcemy wyróżnić czy to w biznesie czy w sporcie.

Wszystkie prace wykonywane są na indywidualne zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem przedmiotów, wśród których może znajdziecie Państwo prezent dla siebie lub bliskich osób.

Proponujemy indywidualnie zaprojektowane i ręcznie wykonane akcesoria biurowe oraz prezenty firmowe, które nie są dostępne w sklepach i galeriach. Ze względu na wysoką jakość materiałów, coraz trudniej dostępnych w naszym kraju, pracochłonność i wysoką jakoś wykonania, ceny są niestety dość wysokie i określane indywidualnie do każdego przedmiotu. Na życzenie wykonujemy również różnego typu grawerowania (np. dedykacje, logotypy firmowe, godła, inicjały, monogramy).

Zajmujemy się także wyrobem, naprawami i renowacją broni białej współczesnej i historycznej. Wykonujemy również renowacje przedmiotów użytkowych - zabytkowych (tace, patery, dzbanki, sztućce). Renowacje kielichów mszalnych, puszek do komunikantów, oraz przedmiotów związanych z liturgią. Jesteśmy w stanie wykonać naprawy oraz renowacje zabytkowych części samochodowych oraz motocyklowych.

Z poważaniem
Polskie Prezenty